Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

1713795360675Panovių kaimo bendruomenės centras vykdo projektą „Bendruomeninio verslumo ugdymas ir jaunimo įtraukimas į Panovių kaimo bendruomenės veiklą“ (ŠAKI-LEADER-1A-J-6-7-2020). Visi renginiai vyksta visuomeniniais pagrindais, nes projekte tam lėšos nenumatytos.
Esame dėkingi, kad prie šių renginių organizavimo, vykdant edukacines veiklas, prisidėjo individualios įmonės savininkė Rūta Lozoraitienė, MB ,,Saldomanė''.
Bendruomenės centro valdybos narė ir jaunimo veiklų kuratorė Jūratė Vaišnorė vedė konditerinę edukaciją jaunimui, kepė bandeles. Jūratės pagalba jaunimas pažino visą gamybos procesą nuo tešlos sumaišymo iki galutinio rezultato. Visi dalyvavusieji turėjo galimybę prisidėti ir išbandyti savo jėgas šiame užsiėmime. Taip pat visi kartu sportavo, o po visų darbų visi žiūrėjo filmą.Susibūrimo metu aktyviai leidome laiką užsiimdami sportine veikla, lauke kepėme karką kazane.
Joninių išvakarėse BC aktyvistai Panovių kaime sveikino Jonus ir Janinas su artėjančiomis Joninėmis. Taip pat jaunimas suorganizavo talką prie šešupės, sutvarkė maudynių vietą ir nupjovė žolę. Ačiū Emilijui Kuraičiui ir Deividui Greičiui.
Rugsėjo 22 d. Panovių seniūnaitijos gyventojai gausiai rinkosi į Bendruomenės centrą. Jie dalyvavo Panovių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimuose. Kudirkos Naumiesčio seniūnas Edvardas Belevičius pasidžiaugė tokiu gyventoju aktyvumu ir pilietiškumu, kuris reiškė, kad visi yra suinteresuoti išrinkti gyvenamosios vietos atstovą, kuris tinkamai atstovautų bendruomenę. Susirinkimo metu vienbalsiai nuspręsta, kad seniūnaitis bus Vytautas Trepeika.
Zanavykų obuolinės šventė pakviete ir miestietį, ir žemdirbį pasidžiaugti auksinio rudens gėrybėmis. Mūsų bendruomenės centro atstovai šventėje dalyvavo kartu su Kudirkos Naumiesčio seniūnijos bendruomenių atstovais. Mūsų kiemelis pateikė patiekalų konkursui obuolių punšą ir skanią duonutę su obuoliais.
Panoviečiai norintys papuošti ir sukurti šventinę atmosferą susibūrė ir papuošė parką.
Gruodžio 22-osios pavakarę, belaukiant gražiausių metų švenčių buvo sukviesti Panovių kaimo ikimokyklinio amžiaus vaikučiai susitikti su Kalėdų seneliu. Susitikimo metu vaikučiai buvo pradžiuginti dovanėlėmis. Smagiai leido laiką su Kalėdų seneliu, deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus.

BC informacija