Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

P4221760Balandžio 23 d. Panovių kaimo bendruomenės centro nariai rinkosi į visuotinį ataskaitinį susirinkimą.
BC pirmininkas Bernardinas Petras Vainius pasidžiaugė, kad ir pandeminiais metais bendruomenės aktyvas bei laisvalaikio salės darbuotoja I.Mikalauskienė organizavo įvairią veiklą. Tylos minute buvo pagerbti net devyni kaimo gyventojai, iškeliavę Anapilin. Panoviškiai gražiai paminėjo valstybines šventes, ypač Liepos 6-ąją, kuomet į J.Lingio parką iškilmingai atnešama trispalvė ir giedama „Tautiška giesmė“. Šiuo metu vykdomas projektas „Bendruomeninio verslumo ugdymas ir jaunimo įtraukimas į Panovių kaimo bendruomenės veiklą“. Įsigyta priemonių, kurios pasitarnauja priimant kaimo svečius bei turistus. Susirinkimo metu priimti 6 nauji nariai, Jūratė Vaišnorienė papildė valdybos gretas. Buvo įteiktos nominacijos „Ačiū“. Už prasmingus darbus nominacija įteikta Irenai Jurkšienei, už kultūrines iniciatyvas - Ingridai Mikalauskienei, o už visuomenines veiklas – Teresei Preikšienei. Taip pat buvo įteiktos padėkos dešimčiai aktyviausių panoviečių. Panoviai išradingai pasipuošia švenčių metu. Išskirtinai Kalėdoms sodybas papuošė Edita ir Virginijus Kabišaičiai, Vida ir Vytautas Trepeikai, Laima Jurgilienė ir Dainoras Adomaitis, Kęstutis Gylys.
Pirmininkas kvietė visus pamąstyti dėl bendruomeninio verslo galimybių ir supažindino su valdybos siūlymais.
T. Preikšienė pateikė finansinės atsiskaitomybės ataskaitą. Panoviečiai vieningai patvirtino veiklos ir finansinę atskaitas.
Bendruomeniečiai aktyviai dalyvavo pokalbyje su Kudirkos Naumiesčio seniūnu E. Belevičiumi. Kalbėjo apie susisiekimo problemas, naują skelbimų lentą, apleistą savininkų darželio pastatą, gatvių asfaltavimą.
Po dviejų produktyvių susirinkimo valandų visi neskubėjo skirstytis, šnekučiavosi prie arbatos puodelio, apžiūrinėjo V. Kvedaravičienės, T. Stravinskienės, V. Išganaitienės, R. Martišienės rankdarbių parodą.

BC informacija

P4221750 P4221751 P4221752