Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

PrizaiBaigėsi saugaus eismo konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse 2020–2021 m.“. Kelių direkcija saugaus eismo konkursą vykdė jau vienuoliktą kartą, 2010 m. pirmą kartą vykusiame konkurse dalyvavo 23 bendruomenės, kurios suorganizavo apie 50 renginių. O 2020-2021 metų konkurse dalyvavo jau virš 126 bendruomenių iš 34 rajonų. Metus trunkančio konkurso metu įvyko įvairių priemonių: švenčių, koncertų, paskaitų, pėsčiųjų ir dviratininkų žygių, saugaus eismo akcijų. Bendruomenių nariams buvo išdalinta daug saugaus eismo atributų, kurie sudaro galimybes būti lengviau pastebimiems kelyje. Konkursas ir jo metu įgyvendinti renginiai sutraukdavo gausius, nuo mažiausiųjų iki vyriausiųjų, eismo dalyvių skaičius. Į veiklas įsitraukti buvo skatinama ir tam sudaryta galimybė įvairių socialinių sluoksnių ar socialinės atskirties grupių nariams – neįgaliesiems, rizikos grupėms priskiriamiems žmonėms, senjorams, socialiai remtinoms šeimoms. Renginiai buvo vertinami pagal kelis kriterijus: renginio turinį, originalumą, kūrybiškumą, gebėjimą sutelkti visų pirma suaugusius bendruomenių narius, įjungti į projektą įvairių socialinės atskirties grupių atstovus. Taip pat neužmirštas viešinimas, bendradarbiavimas su kitomis organizacijomis ir kt.
Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų kaimo bendruomenės centras. Sėkmingas buvo dalyvavimas - III grupėje užimta trečia vieta. Grupę nustatė organizatoriai pagal registruotų narių skaičių bendruomenėje. Renginius viešinome socialiniuose tinkluose www.panoviai.lt bei https://www.facebook.com/panoviai.ozkine.
Esame dėkingi aktyviems bendruomenių nariams, kurie neabejingi ne tik savo, bet ir kitų bendruomenės narių saugumui kelyje, tai valdybos narėms: Virginijai Gylienei, Irenai Jurkšienei, Vilijai Išganaitienei, Grinai Šnirpūnienei bei laisvalaikio salės darbuotojai Ingridai Mikalauskienei.
Organizuojant saugaus eismo renginius mums labai daug padėjo Šakių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė. Džiaugiamės mūsų bendruomenės pasiekimais bei įteiktu prizu ir norime priminti, kad kelyje galime sutikti daug skirtingų eismo dalyvių, todėl siekiant išvengti skaudžių nelaimių, visi turime būti atsakingi, supratingi bei dėmesingi!

BC informacija

3vieta