Baidarių nuoma

Baidarių nuoma

Šešupė- vaizdinga, rami ir bene vienintelė Šakių rajono upė, tinkanti plaukioti baidarėmis.

Mūsų siūlomo maršruto ilgis-37 km. Jis driekiasi Lietuvos respublikos ir Rusijos Federacijos valstybine siena, dėl to plaukiant būtina pasirūpinti pasienio leidimais (juos išduoda Kudirkos Naumiesčio arba Šilgalių užkardos). Išlipti kairiajame upės krante griežtai draudžiama.

Maršrutas  KUDIRKOS NAUMIESTIS – PANOVIAI (ilgis 22 km., plaukimo trukmė- apie 5 val.).

Maršrutas IPradedame plaukti iš Kudirkos Naumiesčio paplūdimio.Netrukus pasiekiamas Vinco Kudirkos tiltas, o dar už 350 m į Šešupę įteka Širvinta. Toliau upė darydama lanką, apie 8 km vingiuoja iki Kubilėlių.

Nuplaukus dar 4 km, prasideda Šešupės valstybinis kraštovaizdžio draustinis, besidriekiantis iki Panovių kaimo. Už Gluobių šilo verta sustoti ir išlipti į krantą, pasižvalgyti po Ročkų piliakalnį. Pasiekus Turčinus, kur pramogų mėgėjams įrengtas lynas virš upės - ,,tarzankė‘‘, upė toliau vingiuoja pro Žaltynų kaimą. Mokyklos pastate, kuris perduotas naudotis bendruomenės centrui įkurta baidarių bazė. Vaizdinga teritorija tvarkingai prižiūrima, čia galima nemokamai pasistatyti palapines, vakaroti prie ąžuolinių stalų ąžuolų paunksmėje, sportuoti nemažame stadione.Yra geriamo vandens šulinys, lauko tualetas. Norintiems patogumų - nakvynė pastate. Netoli už šios stovyklavietės į Šešupę įteka Nova ir prasideda Panovių kaimas. Šių upių santakoje yra baidarių prieplauka. Išlipę į krantą jūs rasite pavėsinę su stogine, laužavietę, biotualetą. Sveiki atvykę!

Antrasis maršrutas- PANOVIAI-SLAVIKAI (ilgis 15 km., plaukimo trukmė-3-4 val.).

Maršrutas IIŠešupė daro du didelius gražius vingius ir netrukus prasideda Aukspirtos hidrografinis draustinis. Ties santaka su Aukspirta yra patogi poilsiavietė. Išlipti pailsėti galima ir Šilgaliuose. Pakeliui į Slavikus Šešupėn įteka Siesartis, o nuo čia ir netoli maršruto pabaiga -  Slavikai. Įplaukiant į juos, pasitinka erdvi poilsiavietė, kurioje įrengta pavėsinė, laužavietė, lauko tualetas. Iš čia patogu transportuoti baidares.

 

Baidarių kaina vienam asmeniui savaitgalio ir švenčių dienomis - 9  eur.

Darbo dienomis - 6 eur.

Iškylaujant dvi paras  -20% nuolaida.

Užsakant dešimt baidarių - vienuolikta nemokamai.

Susidomėjote? Skambinkit  Jolita - 8 678 72685, Aurimas - 8 678 72686,Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Plaustai

img 0030 

img 0479

01

02